← galerie

animatie:D

de andreutza1 · publicat 3 decembrie 2011 la 11:17

stiu ca nu e cea mai reusita animatie...dar e prima pe care o fac...bine in general fa animatii:)) dar nu pe desenatori:))

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.