← galerie

puss in boots =3

de ranko-chan · publicat 4 decembrie 2011 la 12:34

n-am mai desenat de muuuult si mi-am cam iesit din mana:( si pt cei care n-au vazut inca filmu: e adorabil!!:X merita vazut:D *miiiiu!*

Comentarii (23)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.