puss in boots =3
de ranko-chan · publicat 4 decembrie 2011 la 12:34
n-am mai desenat de muuuult si mi-am cam iesit din mana:( si pt cei care n-au vazut inca filmu: e adorabil!!:X merita vazut:D *miiiiu!*
n-am mai desenat de muuuult si mi-am cam iesit din mana:( si pt cei care n-au vazut inca filmu: e adorabil!!:X merita vazut:D *miiiiu!*