de andreutza1 · publicat 7 decembrie 2011 la 12:57
asta e un peisaj...de iarna...originala descrieire:))glumesc...nu prea ma pricepe la...desenat zapada...si...probabil brazii aia nu ar fi iesit asa de ciunti:))daca as avea tabelta....oricum...spre ca va place:P