← galerie

Globulet cu fulg de nea

de `~only''me~` · publicat 4 decembrie 2011 la 15:30

Ca tot in 3 saptamani vine Craciunul, m-am gandit sa mai fac un desen, dar mai inspirat: un glob albastru-n pomul de Craciun...+.. luminite.

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.