Ca tot in 3 saptamani vine Craciunul, m-am gandit sa mai fac un desen, dar mai inspirat: un glob albastru-n pomul de Craciun...+.. luminite.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.