← galerie

fata15

de Fata15 · publicat 9 decembrie 2011 la 11:54

nu este reuit,este ceva diferit atunci cand faci cu mana ta pe foaie!totusi sper sa va placa

tag-uri: #lacrimi

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.