Prostia asta neagra mia mancat creionu de la tableda :)) si deasta nam mai desenat :-? + nam gasit sa cumpar alta -.- ... VOI ce mai faceeti? ce s-a mai intamplat peaci :3 ?
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.