Merry X-mas!;x (colaborare cu Ceva_abstract;)) si scz k am intarziat iar si a trekt Craciunul:)))
de AnGeLa:)^ · publicat 26 decembrie 2011 la 01:13
Decii...ms Ralu pt brad si perdele si retusuri:)) fara tn iesea naspa:))btw sper sa va placa>:D<:*
