← galerie

Trist...

de TheScamyScamy · publicat 25 decembrie 2011 la 16:18

Imi amintesc ca atunci cand eram mica,am inceput sa desenez...Si tata mi-a zis ca daca vreau sa ajung o desenatoare buna,trebuie sa desenez ce simt...Cateodata,cand ceva imi iasa bine,ma gandesc la spusele lui...Si vreau sa zic ca-mi place sa desenez ce s

tag-uri: #trist

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.