reproducere dupa Pino Daeni
de gabi_r · publicat 29 decembrie 2011 la 14:41
mi-a placut tare mult sa lucrez la tabloul acesta si la final simt nevoia sa-l dedic unui utilizator drag mie. Cimmaron, cu mult drag pentru tine, stiu ca-ti place artistul acesta si tie!
tag-uri: #pictura
