Multiculori
de ERISLICK · publicat 28 decembrie 2011 la 21:09
Desenul este facut pentru cel mai bun prieten al meu, David, care, nu m-a sustinut in desenarea aceste planse, care a fost inceputa cu el, fara sa fie de acord, si a fost terminata, acum, seara, cand el a plecat de la mine de acasa.
