← galerie

Multiculori

de ERISLICK · publicat 28 decembrie 2011 la 21:09

Desenul este facut pentru cel mai bun prieten al meu, David, care, nu m-a sustinut in desenarea aceste planse, care a fost inceputa cu el, fara sa fie de acord, si a fost terminata, acum, seara, cand el a plecat de la mine de acasa.

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.