← galerie

question...

de Sky Dream · publicat 29 decembrie 2011 la 18:44

de ce nu pot si eu pune coment la desene si note,nu inteleg credeam ca va trece dupa ce adaug mai multe desene dar nu imi ese poate poarta vina faptul ca nu sunt din Rominia?

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.