← galerie

razboiul stelelor..;;):*:d

de Analya21 · publicat 30 decembrie 2011 la 22:07

primul meu desen...:P e cam aiurea.....da l-am facut ca sa ma integrez:P

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.