Pentru Toti ! Da nam avut timp sa il termin pt ca lam inceput la ora 9 ( 10 Ro ) si nam avut timp acu ma duc sa vad artificiile pe promenada La Multi Ani Tuturor !
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.