← galerie

Happy New Year!

de Caaraa_Mell · publicat 31 decembrie 2011 la 22:43

Pentru Toti ! Da nam avut timp sa il termin pt ca lam inceput la ora 9 ( 10 Ro ) si nam avut timp acu ma duc sa vad artificiile pe promenada La Multi Ani Tuturor !

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.