← galerie

Adio!

de SabynaSab · publicat 3 ianuarie 2012 la 10:08

Adio!Acesta a fost ultimul meu desen de pe desenatori,o sa desenez pe foaie pt ca imi ies mai bine,

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.