← galerie

:((

de Raluca.Dulcika · publicat 4 ianuarie 2012 la 09:39

Te implor Nu pleca Te iubesc Despina Esti prietena mea.... Dragi desenatori aceasta fata pe nume Despina imi este prietena buna si invata la noi la scoala dar semestrul acesta nu va mai fi la noi la scoala

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.