← galerie

Kamirah..

de memory. · publicat 5 ianuarie 2012 la 14:45

[Pt. RP.. e bne? :D]mama ce lene mi.a fost sa fac conturu =)) si fundalu.. si desenu in general (:|

Comentarii (14)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.