Romania, esti mandria noastra! Nu asculta celelalte tari! NOI ROMANII SUNTEM CEI MAI MANDRII DE TARA NOASTRA! Pot sa zic \"ROMANIA TE IUBESC!!\"
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.