← galerie

Romania

de Rainbow(Of)Love · publicat 13 ianuarie 2012 la 18:29

Romania, esti mandria noastra! Nu asculta celelalte tari! NOI ROMANII SUNTEM CEI MAI MANDRII DE TARA NOASTRA! Pot sa zic \"ROMANIA TE IUBESC!!\"

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.