← galerie

Schitza..[experiment nr. 2]{mare -terminat}

de memory. · publicat 14 ianuarie 2012 la 09:39

deci.. l.am refacut[mai rau] pt. ca nu.mi place sa renunt asha usor. {pt:Somebody, Iuliana, Blacky, , SabynaSab, XxKatyxX

Comentarii (30)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.