deci.. l.am refacut[mai rau] pt. ca nu.mi place sa renunt asha usor. {pt:Somebody, Iuliana, Blacky, , SabynaSab, XxKatyxX
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.