anime
de SomeDay · publicat 1 februarie 2012 la 14:58
uneori ne trezim si ne uitam la noi...nestiind parca cine suntem sau ce facem pe pamant....suntem doar o pata de sange ce traieste intr un nor plin cu ploaie rosie(restul lumii)...
tag-uri: #abstract
