← galerie

anime

de SomeDay · publicat 1 februarie 2012 la 14:58

uneori ne trezim si ne uitam la noi...nestiind parca cine suntem sau ce facem pe pamant....suntem doar o pata de sange ce traieste intr un nor plin cu ploaie rosie(restul lumii)...

tag-uri: #abstract

Comentarii (20)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.