← galerie

PLAN B LOGO

de Ghita bombita · publicat 3 februarie 2012 la 10:12

NU STIAM CE SA DESENEZ. va rog SUBSCRIBE.nu dati note mici va rog pentru ca sunt INCEPATOR.

tag-uri: #primul desen

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.