← galerie

Bebe mik

de Paula15Paulik · publicat 6 februarie 2012 la 18:26

Scuzati unele greseli,dar e primul meu desen pe lap-top :D Pe foaie desenez mult mai bine...

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.