← galerie

Iar lapte??!?!?Adum-i o bere!

de Mihaigeoo · publicat 10 februarie 2012 la 20:49

O pisica care sta in canapea si striga dupa bere.

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.