Cand ingerii pleaca
de Dunnope13 · publicat 28 februarie 2012 la 13:31
Inspirat dintr-un videoclip [Bosquito - Cand ingerii pleaca] Nu a iesit chiar cum trebuia... am vrut sa pastrez si fantoma dar pana la urma am crezut ca e mai bine fara... anyway daca va uitati la videoclip la sfarsit isi deschide ochii - Happy ending (:
