← galerie

Cand ingerii pleaca

de Dunnope13 · publicat 28 februarie 2012 la 13:31

Inspirat dintr-un videoclip [Bosquito - Cand ingerii pleaca] Nu a iesit chiar cum trebuia... am vrut sa pastrez si fantoma dar pana la urma am crezut ca e mai bine fara... anyway daca va uitati la videoclip la sfarsit isi deschide ochii - Happy ending (:

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.