← galerie

Minato - Back la faimosul "soricel" :I

de Pandu · publicat 6 septembrie 2013 la 09:44

Uhm..Nustiu de ce, dar mereu am"norocul" sa pierd poza chiar cand trebuie sa fac colorul..so tot ce vedeti aici inafara de schita..uhm am incercat si eu 8(>.<)8

Comentarii (21)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.