de Blossom10 · publicat 18 februarie 2012 la 21:46
apropo plz fara comentarii urate la adresa mea..stiu desenez oribil pe calc darpe foaia reala cu mana mea desenez super..ba chiar am luat locul 1 la o expozitie de desen la care au participat cate 10 copii din 10 judete..vreau sa spun sa nu ma jigniti..at