← galerie

Love is in the air...

de Blossom10 · publicat 18 februarie 2012 la 21:46

apropo plz fara comentarii urate la adresa mea..stiu desenez oribil pe calc darpe foaia reala cu mana mea desenez super..ba chiar am luat locul 1 la o expozitie de desen la care au participat cate 10 copii din 10 judete..vreau sa spun sa nu ma jigniti..at

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.