← galerie

Peisaj

de Alina120 · publicat 28 februarie 2012 la 16:41

Stiu nu trebe sa ziceti! e groaznik daca nu va placeti ziceti dar va rog nu dati 1:((((((((( Dar totusi sper sa va plaka :)

tag-uri: #paisaj

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.