← galerie

...refugiul meu...

de ~Blossom~ · publicat 28 februarie 2012 la 21:42

data viitoare imi desenez o scorbura si ma plantez acolo pana prind radacini din urechi

tag-uri: #lacrimi

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.