← galerie

La lupta desenatori!!!

de Anda1 · publicat 18 martie 2012 la 10:33

Luptam impotriva gelosilor care ne da note mici la desene fara motiv!!Aparati-va reputatia!!!Nu luati in seama,a fost doar o gluma.

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.