← galerie

Angel

de Kiba39 · publicat 21 martie 2012 la 14:22

Angel este femela. Este un lup pe jumatate inger si pe jumatate lup arctic.

tag-uri: #wolf#angel

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.