← galerie

Doar o fata....

de Miss.Joker · publicat 6 aprilie 2012 la 16:08

Desenele din stanga ar trebui sa fie asemanatoare cu cele facute in creta , atunci cand eram mici . Va las pe voi sa intelegeti desenul .

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.