← galerie

pai....un phoneix ar trebui sa fie...nu prea seamana dar sper sa va placa:D

de Smile_for_me · publicat 18 aprilie 2012 la 20:57

ce spaima am tras! era sa nu se salveze...

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.