← galerie

Un trandafir (asa cred)

de Diana Nicolae · publicat 13 aprilie 2012 la 15:48

Este unt trandafir nu prea reusit. Nu vreau sa ma laud dar in creion il reusesc mult mai bine..

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.