← galerie

Lumanare si ou de Pasti noaptea

de Copanel-cp · publicat 13 aprilie 2012 la 19:23

Am facut si Prohodul,m-am si spovedit,mai ramane sa ma impartasesc sisa petrec cu familia ziua de Pasti.Va urez un Paste fericit tuturor utilizatorilor,administratorilor si celorlalti oameni!!!

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.