Trebuia sa salvez desenul ieri :-" Dar...am uitat >_<" Baka me .:)) Pentru toata lumea ;o3 ~desen inceput acum 137 zile o3o*
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.