← galerie

shapca

de Komy-Love · publicat 23 aprilie 2012 la 17:06

Dar de la un timp am un alt stil de viata. Eu am inceput sa ascult un tip de muzica numit rap. Si acum am descoperit un talent mai diferit: fac rime. Credeti ca as putea fi rapperitza?

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.