(*)
de Vis_in_vis · publicat 13 mai 2012 la 06:46
trebuia sa fie un desen de 2 ani pe desenatori dar eroarea a distrus ce ma interesa mai tare in desen..adik norii..asha k..cn vrea sa-l vada asa .:-< pt toti :)
tag-uri: #-o.c/bya/cv/nush/nori+erori..
