← galerie

(*)

de Vis_in_vis · publicat 13 mai 2012 la 06:46

trebuia sa fie un desen de 2 ani pe desenatori dar eroarea a distrus ce ma interesa mai tare in desen..adik norii..asha k..cn vrea sa-l vada asa .:-< pt toti :)

Comentarii (35)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.