← galerie

Heey!!

de HaruChuuu<3 · publicat 28 aprilie 2012 la 17:47

ok...e a 3a oara cand ma inscriu pe site :)) intre fiecare data e vreo pauza de 6/12 luni ...ma rog xD sper sa va placa desenele mele.pana ma obisnuiesc dinou trebuie sa `admirati aceste `capodobere` >.>

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.