ok...e a 3a oara cand ma inscriu pe site :)) intre fiecare data e vreo pauza de 6/12 luni ...ma rog xD sper sa va placa desenele mele.pana ma obisnuiesc dinou trebuie sa `admirati aceste `capodobere` >.>
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.