Un desen de-al tau (sau mai precis doua) m-a inspirat sa fac un lup neobisnuit.In plus,e cadoul tau de bun venit.Sper sa-ti placa!!!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.