← galerie

goodbye,desenul meu de adio cu prietenii imaginari Grim Rabbit,Doom Rabbit si Misty

de Grim_Rabbit · publicat 25 mai 2012 la 15:47

Acesta a fost un ultim desen,pt ca nu mai intru pe cont,dar asta nu inseamna ca nu o sa mai auziti de mine,mai ales cea care mi-a dat 1 la un desen. Am sa ma razbun(P.S.:,,AM STERS DESENUL RESPECITV"!!!)

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.