goodbye,desenul meu de adio cu prietenii imaginari Grim Rabbit,Doom Rabbit si Misty
de Grim_Rabbit · publicat 25 mai 2012 la 15:47
Acesta a fost un ultim desen,pt ca nu mai intru pe cont,dar asta nu inseamna ca nu o sa mai auziti de mine,mai ales cea care mi-a dat 1 la un desen. Am sa ma razbun(P.S.:,,AM STERS DESENUL RESPECITV"!!!)
