Scuze ca a durat prea mult,Dar nu se salva cum trebuie desenul.In fine,ti-am desenat personajele asa cum ai vrut.Sper sa-ti placa!!!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.