incerc sa fac B.D. nush daca iese...dar ma voi stradui...fiecare sa vina cu cate un personaj imbracat in balerina sa scrie numele si ata...dar sa fie balerina ..si frumoasa:D sa fie anime
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.