← galerie

Fac B.D......incerc:))

de Black-EXemple · publicat 11 iunie 2012 la 10:43

incerc sa fac B.D. nush daca iese...dar ma voi stradui...fiecare sa vina cu cate un personaj imbracat in balerina sa scrie numele si ata...dar sa fie balerina ..si frumoasa:D sa fie anime

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.