← galerie

stiu ca am zis ca ma retrag de tot,insa ceva m-a facut sa ma razgandesc,asa ca iata desenul de intoa

de Grim_Rabbit · publicat 11 iunie 2012 la 18:46

revin cu o intrebare scurta, cum credeti ca ma cheama???( v-am prins cu asta,nu-i asa???)

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.