← galerie

Me...Anime ...

de Bubblegumgreen · publicat 18 iunie 2012 la 06:52

Mi-e dor de el....De ce s-a despartit de mine?De ce a facut asta cand eu m-am luptat atata pentru el...De ce???

tag-uri: #Cry

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.