Me...Anime ...
de Bubblegumgreen · publicat 18 iunie 2012 la 06:52
Mi-e dor de el....De ce s-a despartit de mine?De ce a facut asta cand eu m-am luptat atata pentru el...De ce???
tag-uri: #Cry
Mi-e dor de el....De ce s-a despartit de mine?De ce a facut asta cand eu m-am luptat atata pentru el...De ce???