nu stiu ce sa mai desenez ca sa ajung in top
de Grim_Rabbit · publicat 18 iunie 2012 la 19:23
nu stiu ce sa mai desenez ca sa ma votati, asa ca desenez ce-mi trece prin cap,si as mai vrea sa va rog ceva,daca stiti , sa-mi ziceti si mie cum se numeste personajul asta)
