Din Inazuma Eleven... Doar sunt fana a fotbalului, nu? Cred ca sunt prima care deseneaza ceva cu Inazuma Eleven asa ca il dedic fanilor fotbalului!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.