Velma,Daphne,Scooby-Doo si Jenny-Dee...rame?
de Copanel-cp · publicat 21 iunie 2012 la 19:29
Ei,gata,i-am facut.Memory vroia sa-i vada pe toti rame.Primele 3 comentarii au fost despre fete.Cine-i Jenny-Dee?E catelusa alba de alaturi pe care am inventat-o acum cateva zile.A patit-o cum a patit gasca.:))) :3
