← galerie

Velma,Daphne,Scooby-Doo si Jenny-Dee...rame?

de Copanel-cp · publicat 21 iunie 2012 la 19:29

Ei,gata,i-am facut.Memory vroia sa-i vada pe toti rame.Primele 3 comentarii au fost despre fete.Cine-i Jenny-Dee?E catelusa alba de alaturi pe care am inventat-o acum cateva zile.A patit-o cum a patit gasca.:))) :3

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.