← galerie

Tehe ^^\'\'

de Demonchild xD · publicat 11 iulie 2012 la 10:10

-Sometimes I wonder why I hate everybody- -And then I remember- -It\'s probably because of everything- ... P.S. Scuze ca nu am sters liniile la ultimul scris... Nu mai puteam sa iau culoarea -.-\'\'

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.