-Sometimes I wonder why I hate everybody- -And then I remember- -It\'s probably because of everything- ... P.S. Scuze ca nu am sters liniile la ultimul scris... Nu mai puteam sa iau culoarea -.-\'\'
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.