← galerie

sunt trist...daca voi nu mai desenati...atunci voi plange

de Lacra** · publicat 6 aprilie 2008 la 13:04

PTR. Cimmaron si hai-lasa...sper sa va fac sa zambiti putin

tag-uri: #claun

Comentarii (30)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.