← galerie

Don`t be afraid!Come with me!

de Rose Of Night · publicat 23 iulie 2012 la 16:19

from my bd....inca se mai fac inscrieri...va intrebati ce e cu semnul de pe mana?> pai este (ina bd-ul meu) semnul care reprezinta `vampire insetat` iar aceasta costumatie o va avea numai ea cat timp va fi vampir...

tag-uri: #bd#vampire

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.