from my bd....inca se mai fac inscrieri...va intrebati ce e cu semnul de pe mana?> pai este (ina bd-ul meu) semnul care reprezinta `vampire insetat` iar aceasta costumatie o va avea numai ea cat timp va fi vampir...
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.