← galerie

Hei, amigos,vreau sa va zic ceva ciudat ce s-a intamplat cam miercurea,dupa ce am visat ca gasesc or

de Grim_Rabbit · publicat 27 iulie 2012 la 19:12

deci, m-am trezit,apoi mai tarziu m-am urcat pe un scaun ,si ghiciti ce s-a intamplat,am gasit caietul, insa nu originalul,ci o copie pe care o facusem in omagiul originalului,ce fusese confiscata de tata. Ciudat,nu-i asa?

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.